Berkay Ozalit Ltd. Şti.

Sevgili Müşterilerimiz, sektörün öncülerinden biri olan firmamız Berkay Özalit, Kendine olan güven ve istikrarı ile sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün yükselen performansı ile Berkay Özalit, sektörde kendine özel bir yer edinmiştir

Firmamız geçmişten aldığı tecrübe ile günümüz teknolojisindeki gelişmeleri de takip ederek sizlerin ihtiyacı olan siyah beyaz fotokopi, renkli fotokopi, poster baskı, plotter, ozalit, plan kopya, ciltleme ve dijital kopyalama alanlarında sizden aldığı güç ve destekle, yıllardır süregelen tecrübesi ile sektördeki öncülüğünü sürdürmektedir. Müşterimizin isteklerine öncelik veren hizmet anlayışımız; kaliteli ve hızlı üretimimiz zaman içerisinde iş hacmimizi büyüttü ve bizi bugünlere taşıdı.

VİZYONUMUZ

Kendi Sektöründe Ülkemizin Lider Firmalarından Biri Olmak. Kendimizi Her Daim Geliştirmek ve Müşterilerimize Daha Fazla Hizmet Sunabilmek. Hizmet Çeşitliliğimizi Zenginleştirmek ve Müşterilerimizin Tüm Reklam Tanıtım İhtiyaçlarını Karşılayabilmek. Farklılık yaratabilmek ve Bu Farkı Hissettirebilmek. Yakın Gelecekte Sektörümüzde Güçlü Bir Marka Olmak.

MİSYONUMUZ

Kurumsal ve Profesyonel yaklaşım Berkay Özalit müşterilerimizin, ticari etkinliklerini arttırmak ve ihtiyaçları olan tüm gereksinimlere (siyah beyaz fotokopi, renkli fotokopi, poster baskı, plotter, ozalit, plan kopya, ciltleme ve dijital kopyalama ) profesyonel çözümler sunmaktır.