Hakkımızda


Berkay Ozalit Ltd. Şti.

Şirketlerin yoğun fotokopi ve ozalit (plan kopya) baskı ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler getirmek amacıyla 1998 yılında kurulan Berkay Ozalit, ilk ofisini Sincan’da açtı. Artan iş hacmi paralelinde genişleyen kadrosu ve makina parkına daha uygun bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla, 2005 yılında halen şirket merkezinin bulunduğu Kocamanlar İş Merkezi’ne taşındı. Kurulduğu günden itibaren konusunda en ileri teknolojiyi, en uygun kalifiye personel ile size ulaştırma çabası içinde olan Berkay Ozalit, hizmet yelpazesini, sürekli olarak genişleterek, daha fazla ürün ve hizmeti “profesyonel” titizlikle sunmaya devam ediyor. Bünyasinde oluşturduğu “müşteri hizmetleri departmanı” ile doğrudan ve sıcak bir iletişim kurarak, taleplerinizi değerlendiren kuruluşumuz, hizmetin en iyisini verme yarışında çıtayı sürekli yukarılara taşıyor. Sektöründe “standardı belirleyen” konumda olmayı seven Berkay Ozalit, 2006 yılında ise sektörümüzün ve müşteri portföyümüzün talepleri doğrultusunda Atılım Ozalit bünyemizde kurulmuştur. Şu an 2000 m2 kapalı alanda iç mekan, dış mekan, (vutec) baskılar, stand tasarımı ve uygulamaları, araç ve bina giydirme, kısaca reklam adına uygulanabilecek her türlü işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirebilecek donanımı ile hizmet vermektedir. Gün be gün gücüne güç katan Berkay Ozalit grubu olarak diyoruz ki; kaliteli zamanlama, kusursuz ve güvenilir bir hizmet için Berkay Ozalit Çözüm Kapınız…

VİZYONUMUZ

Kendi Sektöründe Ülkemizin Lider Firmalarından Biri Olmak. Kendimizi Her Daim Geliştirmek ve Müşterilerimize Daha Fazla Hizmet Sunabilmek. Hizmet Çeşitliliğimizi Zenginleştirmek ve Müşterilerimizin Tüm Reklam Tanıtım İhtiyaçlarını Karşılayabilmek. Farklılık yaratabilmek ve Bu Farkı Hissettirebilmek. Yakın Gelecekte Sektörümüzde Güçlü Bir Marka Olmak.

MİSYONUMUZ

Kurumsal ve Profesyonel yaklaşım Berkay ozalit Müşterilerimizin, ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlere (kurumsal kimlik çalışması, logo, kartvizit, reklam kampanyaları, afiş, broşür, web sayfası ve yazılım) profesyonel çözümler sunmak.